Siz keyfinize bakın, aracınızla biz ilgileniriz.

Otomobilinizin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelere maruz kalır. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar ayrıca bu kirlilik sağlığımızı tehdit eder.

Detaylı İç Temizlik Sistemi, kullanılmış otomobillerin, iç mekânlarını ilk günkü temizliğine kavuşturmak amacıyla yapılan bir  uygulamadır.

Detaylı İç Temizlik Sistemi’mizde aracın iç kısmı özel ürünler kullanılarak profesyonel yöntemlerle temizlenir. Torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına, kapı içlerinden bagaja tam 56 ayrı noktada uygulama yapılır.

Detaylı temizlik, işlemlerinin ardından uygulanan kumaş, deri vinil koruma ürünlerinin sayesinde, kumaşların zamansız aşınıp eskimesi önlenir. Plastik ve vinly yüzeylere toz, kir bulaşması engellenir. Otomobil içerisinde mükemmel bir temizlik koruma sağlanırken, kötü koku ve bakterilerden uzak, göz kamaştırıcı bir iç mekân oluşturulur.

Aracınızın iç yüzeylerini ilk günkü görünümüne geri getiren ve koruma altına alan bu sistemi yılda 1 defa yaptırmanız tavsiye edilir.

Uygulama süresi yaklaşık, 6 saattir.

img_09

Aracınız İlk Gün Ki Gibi

Özel kimyasal ve temizlik ürünleriyle zarar vermeden uzun süreli bir temizlik sağlıyoruz. Yıllardır yıkama hizmeti sunarak, araç içerisinde ki istenmeyen kokuları yok ediyoruz. Aracınızı aldığınız ilk gün ki hale getiriyoruz.

Detaylı Yıkama ve Temizlik

Aracınızın içini ve dışını özel olarak hazırlanmış ilaçlarla yıkayarak kalıcı bir temizlik sağlıyoruz. Yaptığımız işlemlerde kesinlikle işçilik ve malzeme garantisi sağlıyoruz. Beğenmediğiniz takdirde paranız iade.

Pasta, Cila ve Çizik Giderme

Aracınızda ki oluşan kılcal çizikleri özel bir pasta işlemiyle kaybediyoruz. Yaptığımız pasta ve cila işlemlerinden sonra aracınızda fark edilir bir parlaklık ve su tutmayan bir yüzey oluşturuyoruz. Yağmur yağsa da aracınız su tutmuyor.