SİZLERLE İLGİLENMEK İÇİN BURADAYIZ

İletişim Bilgilerimiz

Bize ulaşmak için;
Aşağıda ki haritayı kullanabilir,
Yanda ki formu doldurabilir,
bilgi@nelazimdi.com’a mail atabilir,
0505 972 61 14 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Güvenlik Kodu

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Sizinle Çalıştığımız İçin Çok Mutluyuz, Yine Bekleriz...

Quid securi etiam tamquam eu fugiat nulla pariatur. Nihilne te nocturnum praesidium Palati, nihil urbis vigiliae. Contra legem facit qui id facit quod lex prohibet. Integer legentibus erat a ante historiarum dapibus.

Me non paenitet nullum festiviorem excogitasse ad hoc. Curabitur est gravida et libero vitae dictum. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus. Cum ceteris in veneratione tui montes, nascetur mus. Quam temere in vitiis, legem sancimus haerentia. Me non paenitet nullum festiviorem excogitasse ad hoc.

Adresimiz

Üçevler Mah. Ülman Sok. No:25 B Blok D:10‎ Nilüfer / BURSA

Ücretsiz Destek Al

bilgi@nelazimdi.com

7/24 Telefon Desteği

+90 530 960 76 70

Ücretsiz Teklif

İhtiyaçlarınızı ve bütçenize uygun olan temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi al

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Güvenlik Kodu

7/24 Destek

İnternet sitemizde yer alan İletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerle direkt temas halinde olabilmek, sorunlarınızla anında ilgilenip problemlerinizi dakikalar içerisinde çözmek için canlı destek hattını aktif hale getirdik. Bu sayede müşteri temsilcimiz ile birebir görüşerek şikayet, öneri, istek, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gelişmeye devam ediyoruz.

7/24 Hizmet

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışma günlerimizi haftanın her gününe çıkardık. Pazar günlerinde ki randevuları lütfen bir kaç gün öncesinden almaya çalışınız, o gün için çalışan sayımız diğer günlere nazaran daha az olduğu için problem yaşamamak adına bu ayrıntıya dikkat ediniz. Detaylı bilgi alabilmek için canlı destek yada telefon numaranızdan ulaşın.