Siz işinize gidin, yemeğinizi biz yaparız...

Sizlerin beklentilerini karşılayacak yemek hizmeti için, işe iyi bir ekip kurmakla başlarız. Başarının ekip çalışmasıyla geldiğine inanır, en önemli kaynağımızın çalışanlarımız olduğunu biliriz. Yerinde Yemek Üretiminde, işletmenizin mutfağı kendi başına bir üretim merkezidir. Kalite departmanımız, üretim ve servis personelimizi her an habersiz olarak denetler ve hijyen kalitesinin daima en üst düzeyde korunmasını sağlar.
 
Memnuniyetinizi en üst nokta tutmak ve beklentilerinizi anında karşılamak için, yemek servisimizden yararlananların memnuniyetini de ölçeriz.
 
ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME, BAŞARININ TEMELİDİR.
1[1]

Anneniz Yapmış Gibi

Yemek ekibimizi Annelerden oluşturduk. Bütün günün yorgunluğu atmanız yada misafirlerinizle sadece yemek yemeye vakit ayırmanız için siz ne isterseniz o yemeği yapıyoruz. Sadece formu doldurun ve sizinle iletişime geçmemizi bekleyin.

Sadece Siz Ne İsterseniz

Sizin sevdiğiniz, istediğiniz, dilediğiniz ve özlediğiniz hangi yemek varsa yapmaya talibiz. Bize istediğiniz yemeği ve kaç kişilik istediğinizi belirtin, bizde sizin için o yemeği mutfağınızda hazırlayalım. Uzman ekibimiz size hazırlasın.

Malzeme Sizden, Pişirmesi Bizden

İstediğinizi yemeği ve malzemeleri siz belirleyin, yemeğinizi biz hazırlayalım. Sizlere sadece yemeği yemek ve keyfini sürmek kalsın. Memnun kalmazsanız, ailenize bir akşam yemeğiniz bizden :)